Moda ślubna: wesele w plenerze !

Ślub w plenerze rządzi się co nieco odmiennymi regułami w porównaniu do uroczystości bardziej wystawnej . Mniej dystyngowany styl przenosi się poza tym na styl stroju, dzięki czemu ma się okazje pozwolić sobie na trochę luźniejszą stylizację.
Podstawą kompletu jest przepiękna sukienka z kwiecistym szkicem. Ma stonowany, zaokrąglony dekolt także rękawy ¾. Sukienki optymalna długość sprawi, że nogi są efektownie wyeksponowane, i przez wysokie, cieliste czółenka na koturnie będą optycznie dłuższe. Obuwie zagwarantuje wygodę podczas spacerowania po trawie lub pagórkowatych powierzchniach.
W przypadku zimna lub gdy zbliży się wieczór, stylizacja ślubna na uroczystość na otwartej przestrzeni może być uzupełniona przez niedługą , skórzaną kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Fason idealnie łączy się z sukienką. Do ręki polecamy niedużą kopertówkę pasującą odcieniem do barwy butków. Posiada efektowny, wielobarwny łańcuszek przy zatrzasku, który wybornie współgra z kwiatowym rysunkiem na sukience. Zestaw na uroczystość weselną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych ozdób. Do kompletu proponujemy wymyślną bransoletkę ze złota, i do tego kolczyki zdobione topazami. Całość idealnie ze sobą gra, stanowiąc perfekcyjne zestawienie.
tekst pobrany ze strony www.e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html