Nowy produkt do rzes

Dla grupie z nas najistotniejszą rolą rzęs jest podkreślenie oczu. Pragniemy, aby były niczym przysłowiowe firanki w oknie. Teraz o aktualnym co można realizować, by odżywić swoje rzęsy i przedłużyć ich „jedzenie”. Mam moje prywatne porządki na znaczne rzęsy: naturalne obrazy i odżywki do rzęs.

Rzęsy osiągają długość 8-12 mm w kategorii 150-250 na idealnej powiece i 6-8 mm w dawki 50-150 rzęs na niskiej. Cykl wzrostu włosa trwa kilka miesięcy (2-4 miesiące) a rozpuszcza się na 3 pierwsze fazy: anagen, katagen i telogen. Pierwszym również najistotniejszym zadaniem rzęs jest kontrola oczu licząca na wyłapywaniu cząstek brudu, kurzu, kiedy także niewielkich owadów. Dlatego o rzęsy warto zadbać nie chociaż w finałach zwiększania własnej urod fizycznej.

EleverLash to innowacyjny produkt, którego projektem jest uruchomienie rzęs do bliższego wzrostu, bez potrzeb użycia klejów i własnych sztucznych substancji. Świetnie sprawdza się zarówno dla czujnych oczu, nie dając wrażenia sztuczności oraz towaru na powiekach. Dzięki postępowej formule również specjalnej technologii powstała odżywka, która umożliwi doskonały widok rzęs każdej kobieta niezależnie od wieku.

EleverLash to odżywka do rzęs, która została wprowadzona do transakcji po zakończeniu wielu dokładnych badań nad działaniem wprowadzonych w niej punktów. Naukowcy stworzyli kompozycję, która uzyskuje, że natychmiast po dwóch tygodniach systematycznej kuracji, nasze rzęsy zatrzymują się dłuższe, jaśniejsze i ładniejsze.
Odżywka do rzęs EleverLash – jak wpływa ? Dawkowanie, efekty, produkty uboczne

www.titanodrol2.com
www.elever-lash.com