Untoxin – Czujesz się stale wykończony i niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w postaci kapsułek. Artykuł ten określony jest do podawania w momentach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie pewno być skutkiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przemieszcza się zatem na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej oraz olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natury, co przesuwa się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy kupować w trakcie bądź po posiłku, popijając znaczną liczbą wody. 

Pierwsze rezultaty zażywania preparatu Untoxin można dostrzec już po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego przyjmowania. 

Należy myśleć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na każdy jego element.

Suplementy diety winnym być trzymane w temperaturze domowej w postępowanie naturalny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed słońcem oraz robieniem wilgoci. Produkt dedykowany jest dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie prawdopodobnie istnieć kojarzony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin tanio

Derminax

Follixin promocja