Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na dotykaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów trzeba wzbudzać receptory zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem naciskać na pięty. Badanie warto zapoczątkować od łagodnych muśnięć i po chwili regulować siłę ucisku. Każdą piętę należy uciskać przez nie więcej niż 5 minut.
Panie bardziej reagują na akupresurę punktów rozmieszczonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Masaż tych miejsc jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Panie mogą się odwdzięczyć masowaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą w ten sposób penisa. Dzięki szybkim masażom życie seksualne viagra bez receptymoże być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może ciekawie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą dokładnie, jakie punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio