Brak erekcji – jakie moga być tego przyczyny. 

 

Wśród najpowszechniejszych przyczyn pojawiania się problemów z erekcją moglibyśmy wymienić:

 

1) Zła dieta – jeżeli obżeramy się przede wszystkim śmieciowym jedzeniem, wysokokalorycznym, w naszym jadłospisie nie ma zaś świeżych owoców, warzyw, ryb, to naprawdę nie dziwmy się, że niestety potencja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak ruchu, siedzący tryb funkcjonowania – o ile to w pełni zrozumiałe, że dzisiaj spędzamy sporo czasu w pozycji siedzącej, w końcu bez pracy trudno funkcjonować na odpowiednim poziomie, to jednak nie ma wytłumaczenia dla tych osób, które nie robią niczego po pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejkiedy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu również z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile początkowo jesteśmy zapewne zafascynowani swoją partnerką, jej ciałem, to potem może wkraść rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna niemalże zabija. W tym celu należy porozmawiać z własną kobietą, zapytać czy byłaby w stanie nieco bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne uwagoseksowne ubrania, być może jakieś zabawki erotyczne, produkcje XXX albo przebieranki. Opcji, dzięki to którym nasze życie seksualne będzie fajniejsze nie brakuje.

 

5) Zbyt duży stres, kłopoty w pracystresujące sytuacje są stałym elementem życiowym, lecz w końcu nie jest powiedziane, że powinniśmy zareagować na takowe dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można w taki sposób kierować swoim żywotem, aby w żadnym razie nie doszło do tej sytuacji, w której stres zrujnuje nam dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-


tadalis
cialis w zelu