Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Znanych jest parę łatwych metod, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco mocna lub jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz kilka porad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka nieskomplikowany rad, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego tani cialis zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że zmniejsza się transport krwi do penisa podczas stosunku. Jeśli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może także oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może potencja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.