Przyczyny złej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z potencją są intymnym problemem. W końcu potencja dla wielu jest oznaką ich męskości. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie pragną (nie umieją) wspominać o tym kłopocie, ale wręcz sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia erekcji to ogromny test dla każdego mężczyzny. Mimo to mężczyźni powinni wiedzieć, iż są to dolegliwości wyleczalne. Należy jedynie przełamać opór i zgłosić się do lekarza. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Kłopoty z erekcją, zaburzenia ejakulacji to dość częste zaburzenia. Dotyczą średnio 10% męskiej populacji. Kłopot nasila się, bo zwiększają się przyczyny powodujące zaburzenia wzwodu. Dostrzega się rosnącą ilość zachorowań na
erekcja cukrzycę, dolegliwości układu krążenia oraz choroby depresyjne. Zaburzenia erekcji mogą dotknąć panów w dowolnym wieku. Przeróżne są przyczyny tych problemów.

U młodych kochanków, tj. przed ukończeniem 30 lat problemy najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U mężczyzn w sile wieku kłopoty mogą brać się z różnych chorób. Nieprawidłowa erekcja czy też jej brak mogą być spowodowane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie levitra