African Mango 900 – Jeżeli zamierzasz pozbyć się zbędnych kilogramów sprawdź skuteczny specyfik African Mango 900!

African MANGO to prosty suplement diety przydatny w skórze pigułek. Wynik ten dyktowany stanowi dla kobiet odpowiedzialnych, które zmagają się z otyłością i liczą zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do przyjmowania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Podstawowym składnikiem wyniku jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Składnik ten zyskał pozycję w Okresach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, przechodzących na celu udokumentowanie jego skuteczności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest wspaniałym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa istotną osobę w procesie odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zaopatrzony w formulacji produktu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i ochronę wagi. Fakt ten dodatkowo oddziałuje dobrze na zmniejszenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W sklepie suplementu diety African MANGO wybierają się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając sporą ilością wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do pobrania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najkorzystniejszego efektu należy stosować kapsułki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość punktów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (istnieje to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie naruszać wskazanej do pobrania dziennej porcji preparatu.

AfricanMango 900

biovelis tabs

breast fast