Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie stanowiła w szerocy zaspokojona? Kobiety wymagają dużo czasu, by poczuć pełną przyjemność z seksu oraz poczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż więc nie kłopot, co również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w całości zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się toż przeważnie, ona że w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks płaci się być kluczem do wspaniałego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście jest możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze własną żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może zdarzyć, że będziesz w okresie dłużej uprawiać seks niż przed podjęciem terapii. Ten specjalny czas jest możliwość zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył okazję kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Już nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

derminax

Femmax