Styl wczoraj oraz dziś

Bardzo wiele kobiet ma spore kompleksy na punkcie swojej wagi – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, lecz nie ma najmniejszego sensu ściemniać – nierzadko rzeczywistość jest taka, że w istocie Polki mają o kilka kilogramów za dużo. Na szczęście istnieją bardzo ciekawe rozwiązania, które mogą spowodować, iż można wyglądać sporo szczuplej. Ba, niekiedy całkiem chude kobiety przez źle dobrane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe niźli w rzeczywistości. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez dwóch zdań ubrania powinny być jednego koloru – oczywiście nikt nie mówi, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, nie należy przesadzać, w tym aspekcie panuje akurat wolność wyboru. Do tego niech odcień naszego wdzianka podkreśla naszą karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To słabe połączenie, które nie dość, iż wygląda mało atrakcyjnie nawet na chudej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeżeli zaś są wąskie biodra oraz mocno rozbudowana klatka piersiowa, warto założyć szeroką spódnicę, oprócz tego top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach kobiety chcą ukryć brzuszek, i to nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W tym celu warto nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeśli któraś z kobiet chce je ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilogramów mniej.