Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo płynące z dużych elementów wzmacniających, jakie znajdują się w tym serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji że i odczuwać różnicę. To duża formuła, która zbiera się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w prawdziwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i połączonych z nimi zalet. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, sok z nasion róży kieruje do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z atutów tego suplementu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

Pro Engine

Revitalum Mind

Vivese Senso-Duo Shampoo