Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże tenże problem i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością pewno żyć nieodpowiednia dieta i złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który ułatwia ich charakter oraz strukturę. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale przydają się także dla pań, jak także dla gości, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszelki olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, działając na inny element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w obecnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To właśnie te czynniki decydują o sprawnym funkcjonowaniu sposobu i posiadają niesamowite stanowisko w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, i co za czym idzie, chociażby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese