Zabierz własną kobietę do krainy przyjemności i daj jej to na co zasługuje!

Feromony to substancje zapachowe bardzo przystępne w naturze, dzielą je również rośliny, kiedy więc zwierzęta. Organizmy mężczyzn a zwierząt wydzielają feromony często w punkcie przekazania partnerowi informacji o gotowości seksualnej, lecz nie jedynie, służą zarówno jako regulatory zachowań społecznych i ich tworzenie jest znacznie poważne. Feromony są fantastycznym dodatkiem, znakomitym suplementem osobowości. Feromony zwiększają potencjał płciowy, ludzie w oczach kobiet stoją się bardziej udani, estetyczni i zajmujący. Świadczą to mocne doświadczenia naukowe, które instalowane są zawsze metodą podwójnie ślepej próby.

Perfumy z feromonami to nowoczesny ruch na światowym rynku perfum. Perfumy z feromonami są świetnym wyjściem zawsze, kiedy chcemy zwrócić szczególną uwagę płci przeciwnej. Feromony sprawiają, że stajemy się bardziej oryginalni. Perfumy zapewniają gładki i stale broniący się zapach.

Dla klientów ceniących prostotę uniwersalnych produktów stworzyliśmy specjalną edycję feromonów o firmie Aqua Disiac. Skuteczność feromonów połączyliśmy z skutecznym zapachem! Perfumy feromonowe służą nam sukces wszędzie tam, gdzie zależy nam na dobrym odbiorze, zawsze gdy chcemy powiększyć swoją atrakcyjność seksualną.

Aqua Disiac zapach to feromon to recepta na pobudzenie pożądania u pań, przez granie na pierwszy układ nerwowy – pożądanie wytwarza się w środka. Wspomaga podniecenie i trzyma stworzeniu erotycznego nastroju. Doskonałe feromony męskie na podryw bądź sprawdzony recepta na danie pikanterii do klubu. Jednak Aqua Disiac więc nie wyłącznie preparat wzbudzający pożądanie. Mężczyźni, których organizm naturalnie wydziela dużo androsteronu są postrzegani jako wysoce silni, przekonani siebie, światli i asertywni.

Właściwości perfum Aqua Disiac

Pomysł na twarz przeciwną. Osoby zamieszkujące w Naszym towarzystwie zatrzymują się rozmowne, towarzyskie, czasami odpowiednie do flirtu. Zwiększasz pożądanie i zainteresowanie bliską osobą. Stajesz się osobą bardziej popularną seksualnie.
Nacisk na konkurentów. Twoi konkurenci traktują cię z zdrowszym wpływem. Szukają Twojej aprobaty. Zatrzymujesz się osobą prowadzącą w towarzystwie.
Pomysł na Twoją osobę. Po zastosowaniu Aqua Disiac stajesz się pobudzony, wzrasta Twoja spontaniczność, błyskotliwość oraz pewność siebie natomiast nie ma to nic zgodnego z Twoim nastawieniem. Może pojawić się poczucie gorąca.

Korzyści Aqua Disiac

Poprawa stanu,
Podniesienie pewności siebie,
Zwiększenie poczucia własnej wartości,
Polepszenie kontaktów w sztuce,
Zdobycie autorytetu,
Większe zaangażowanie ze strony płci przeciwnej,
Magia feromonów w prostej cenie,
Działają już po pierwszym użyciu,
Poręczne opakowanie 10ml z dozownikiem zawsze przy tobie,
Jakość gwarantowana międzynarodowym certyfikatem.

Brak dodatku nie ma dla użytkowników przeszkody, dzięki temuż ważna ich traktować zgodnie ze naszymi perfumami.

Jinx Candle
AquaDisiac
Nivelisan new